Turnaj ve stolním fotbálku 2024

26.05.2024

I přes nepřízeň počasí se v sobotu u kostela Povýšení svatého Kříže v Židlochovicích uskutečnil turnaj ve stolním fotbálku. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů, které si své zápasy odehrály pod zastřešením, a tak déšť žádného z nadšených hráčů neodradil.

Organizátoři připravili pro všechny účastníky i diváky bohaté občerstvení. U stánků si mohli pochutnat na kávě, dezertech, čerstvém ovoci a dalších dobrotách, což výrazně přispělo k přátelské atmosféře celého dne.

Speciálním zpestřením pro fanoušky byla možnost sledovat přímý přenos hokejového zápasu mezi Českem a Švédskem, který se odehrával v přestávkách mezi zápasy. České národní mužstvo nakonec slavilo vítězství, což přineslo další důvod k radosti. Pro děti, které nehrály fotbálek byla připravena zábava v podobě zábavných her a dovednostních disciplín.

Po napínavých zápasech si první tři týmy odnesly domů krásné poháry, zatímco ostatní účastníci nebyli ochuzeni o drobné ceny za účast. Všichni zúčastnění si tak domů odnesli nejen odměny, ale i příjemné zážitky a vzpomínky.

Děkujeme všem týmům a divákům za klidný průběh turnaje a skvělou náladu, která vládla po celý den. Těšíme se na další ročník!