Dne 28.5.2021 se uskutečnila v kostele Povýšení svatého Kříže v Židlochovicích Noc kostelů, přinášíme několik fotografií z programu.

Přinášíme fotografie z letošních obřadů na Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílou sobotu. I přes omezení a nutnosti vynechání některých obřadů z důvodu pandemie, vládla ve všech kostelích krásná atmosféra plná očekávání na Zmrtvýchvstání Krista.

Křty: V roce 2020 bylo pokřtěno v naší farnosti 27 dětí; 12 chlapců a 15 děvčat a je to o 5 víc než lonského roku. Byli pokřtěni 2 dospělí.

V sobotu 19. prosince 2020 se v Nosislavi se při mši sv. farníci rozloučili s P. Jindřichem Petruchou. Bohoslužba proběhla za přísných epidemiologických opatření.
Mši svaté předsedal pomocný biskup brněnský Mons. Pavel Konzbul.
Se zesnulým duchovním se za spoluobčany rozloučil starosta Nosislavi pan Pavel Fröhlich, za farnost poděkoval farář R.D....

Přinášíme několik fotografií ze mše v Hrušovanech, kde proběhla mše na poděkování Pánu Bohu za letošní úrodu. Foto: Laďa Najman

Přinášíme několik fotografií z křtu dospělých, kteří byli pokřtěni při mši svaté v Židlochovicích dne 24.5.2020.

Přinášíme fotografie čtrnácti zastavení Křížové cesty Ježíše Krista. Zastavení jsou pojata trochu netradičně, kdy do této scénické fotografie byly zapojeny děti, které každý rok vedou v kostele v Židlochovicích Křížovou cestu a takhle se mohly přímo do všech zastavení zapojit a prožít si je. Foto: Soňa Sommerová